Stadion

Stadion je v obci Stachy, za kostelem, na odlehlém místě.

Hřiště má rozměry:   90 x 65 metrů

Povrch : travnatý

V roce 2013 získal oddíl od Jihočeského kraje v rámci grantu na podporu sportu příspěvek 50.000,-Kč na rekonstrukci travní plochy hřiště. Oddíl se na akci podílel finanční částkou 70.000,-Kč a samozřejmně také dobrovolnou pracovní činností svých členů, z nichž někteří poskytli svůj volný čas a energii a někteří dokonce i nezbytnou techniku. Na hřiště bylo rozvezeno 120 tun písku a zeminy a zarovnaly se větší nerovnosti. Dále proběhlo další zapískování, aerifikace a dosetí travou firmou Eurogreen. Ta pomohla i se zapůjčením techniky k následné údržbě, tj. s hnojením a zavlažováním. Časté sečení zajistil Obecní úřad Stachy a výsledkem je velice slušný travnatý povrch, na kterém již byla odehrána podzimní část soutěže. Na jaře bude plocha opět hnojena a doseta k dalšímu zkvalitnění. V roce 2014 oddíl opět zažádal o dotaci, tentokrát na zakoupení výsledkové tabule a techniky na hnojení a zavlažování.

Více fotek  zde

Stachy hostí na svém hřišti Vlachovo Březí a bude se prát o další body

V 5. kole Stachy hostí na domácím hřišti Vlachovo Březí. Zápas začíná v sobotu 16.9. v 15:00.

Jak si vedou muži?

Tabulka výsledků mužů je na stránkách
Fotbal.cz nebo Jihočeský fotbal

Rozpis utkání „Áčka“

Zajímají vás ostatní naše zápasy?
Rozpis utkání pro podzim 2017

Teď tu není žádná anketa.